Soudní tlumočení: pomoc při jednání se soudy a úřady

Svým klientům rovněž nabízím službu soudního tlumočení. Často se označuje jako tlumočení s ověřením, případně jako úřední tlumočení. Jedná se opět o specifický druh tlumočnické činnosti, která je zapotřebí při soudních jednáních, při úředním a notářském styku či při jednání s policejními orgány.

Soudní tlumočení garantuje věcnou správnost a odpovídající informační hodnotu překladu z a do cizího jazyka. Samotné ověření probíhá připojením razítka pod protokol dokumentující daný úkon. Soudní tlumočení poskytuji pro německý, anglický, francouzský a český jazyk.

Mezi moje přednosti patří rychlost, efektivita, dlouholeté zkušenosti, vstřícnost, zachování mlčenlivosti a maximální možné diskrétnosti.

Máte zájem o soudní tlumočení?

Pokud vás má nabídka soudního tlumočení zaujala, snadno mne kontaktujete přes formulář, případně mi pošlete e-mail na preklady@britz.cz, kde uvedete své jméno a příjmení (firmu), rozsah a povahu tlumočení, nezapomeňte taktéž na kontaktní telefon. Svou poptávku můžete také zadat zde, odpovím vám v nejbližším možném termínu.


Kontakt

JUDr. Thomas Britz
Libická 1832/5, 130 00, Praha 3 - Vinohrady
+420 602 478 468